Szkoła z Pasją w mediach

Poniżej znajdziesz informacje jakie ukazały się w różnych mediach na temat projektu Szkoła z Pasją. Zapraszamy do zapoznania się z materiałami na temat projektu publikowanymi w różnych kanałach komunikacji.
RADIO RZESZÓW
Szkoła z pasją - 28 paź · 10:42
Szkoła z pasją” to projekt w którym, mistrzowie różnych dziedzin sportu, prezentują swoje umiejętności i opowiadają, w jaki sposób osiągnęli najwyższy poziom.
naszą szkołę odwiedził mistrz rowerowych akrobacji – Krystian Herba.
29 września 2020 w ramach projektu “Szkoła z pasją”
Już niedługo nasi uczniowie będą mieli okazję spotkania z niezwykłym Szkocko – polskim duetem akrobatyczno-cyrkowym, który tworzą Jamie Swan i Beata Surmiak.
naszą szkołę odwiedzi Krystian Herba
6 października 2020 w ramach projektu „Szkoła z pasją”
Krystian to rekordzista Guinnessa w zdobywaniu skacząc rowerem po schodach najwyższych budynków na świecie. Jest również rekordzistą świata, a także Ukrainy i Estonii.
W dniu 11 marca 2022 r. w ramach programu
16.03.2022 - Szkoła z pasją
„Szkoła z pasją” gościli w naszej szkole:
Krystian Herba i Szymon Skalski.
„SZKOŁA Z PASJĄ” – spotkanie z Szymonem Skalskim
6.10. 2021
Szymon Skalski to dwukrotny mistrz świata i dwukrotny mistrz Europy we „Freestyle football”.
tekst tytul
07.11.2020 r. - Rzeszów News