Poznawaj ludzi, znajdź pasję
Organizujemy wyjątkowe pokazy artystyczne i spotkania z mistrzami dla dzieci i młodzieży

POKAZY

Niesamowite, inspirujące show prowadzone przez prawdziwych Mistrzów w swoich dziedzinach. Nie zabraknie tutaj energii i pozytywnych emocji. Każdy nasz pokaz realizujemy ze 100% zaangażowaniem. Chcemy, aby uczniowie, którzy wezmą udział w show, wspominali je jak najdłużej. Akrobacje na rowerze, Akrobatyka, Basket Freestyle i wiele innych… Wszystko to jest w zasięgu ręki! Współpracują z nami: Krystian Herba, Paweł „Dazzle” Kidoń, Bracia Kłeczek, Kamil „Dzielny” Dziliński, Łukasz Świrk, Marysia i Julia

Spotkania

Zapadające w pamięć spotkania z niezwykłymi ludźmi, którzy w swoim życiu doświadczyli więcej niż ktokolwiek inny. Inspirujące rozmowy, zaskakujące opowieści i historie Mistrzów, którzy dzięki swojej ciężkiej pracy, motywacji, pasji i determinacji osiągnęli niepodważalny sukces. Przyjdź i przekonaj się sam, gwarantujemy dużą dawkę wiedzy i niesamowite wspomnienia.

Ryszard Pawłowski, Piotr Pustelnik

Warsztaty dla dzieci

W ramach projektu „Szkoła z Pasją” postanowiliśmy dać uczestnikom niepowtarzalną możliwość spróbowania swoich sił i nabycia umiejętności pod okiem: mistrzów świata, zwycięzców i finalistów Mam Talent oraz rekordzistów Guinnessa i Świata. Dlatego organizujemy warsztaty, dzięki którym każdy będzie mógł doskonalić swój talent podczas zajęć prowadzonych przez naszych artystów.

Współpracują z nami:
Krystian Herba, Paweł „Dazzle” Kidoń, Bracia Kłeczek, Delfina & Bartek, Szymon Skalski, Marysia i Julian

ZAJĘCIA DLA DZIECI

Specjalnie dla tych, którzy chcieliby systematycznie ćwiczyć i rozwijać pasję, przygotowaliśmy wyjątkowe zajęcia pozalekcyjne z najlepszymi zawodnikami i artystami w Polsce. Pod okiem naszych Mistrzów możecie ćwiczyć między innymi: Akrobatykę, Basketball Freestyle, Football Freestyle czy kuglarstwo. Chcesz zostać mistrzem? Ty też możesz, nie czekaj i przyjdź na nasze zajęcia.

OBOZY dla dzieci

Organizujemy obozy letnie oraz zimowe, podczas których zajęcia poprowadzą nasi mistrzowie. Staramy się, aby aktywny wypoczynek dzieci zaowocował odkryciem w nich talentów oraz rozwijaniem ich pasji. Najwyższy poziom atrakcji zapewniają najlepsi i niezwykle doświadczeni fachowcy. Wspólnie z naszymi mistrzami gwarantujemy niezapomniane atrakcje i wspomnienia.

PÓŁKOLONIE dla dzieci

Oferujemy aktywny wypoczynek dla dzieci bez wyjeżdżania z domu. Nasze półkolonie to wyjątkowa możliwość spędzenia czasu na zajęciach z mistrzami. Zajęcia prowadzone są przez Mistrzów świata, zwycięzców i finalistów „Mam Talent!” czy rekordzistów Guinnessa. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy dzień wypełniony był po brzegi zajęciami i atrakcjami na najwyższym poziomie.

Współpracują z nami:
Paweł „Dazzle” Kidoń, Krystian Herba, Bracia Kłeczek, Delfina & Bartek, Szymon Skalski, Marysia i Julian, Kamil Dziliński