O PROJEKCIE
Poznaj wyjątkowych ludzi i zobacz na własne oczy inspirujące występy

Pierwszy taki projekt w polsce!

Projekt Szkoła z Pasją powstał, aby inspirować uczniów do większej aktywności, rozwijania talentów i pasji poprzez spotkania z wybitnymi sportowcami, artystami i podróżnikami.

Do współpracy zaprosiliśmy najlepszych polskich artystów, sportowców, ludzi znanych z telewizji i Internetu. Zwycięzców i finalistów programów talent show, mistrzów olimpijskich, a nawet mistrzów świata po to, aby na żywo zaprezentowali umiejętności, a także opowiedzieli o drodze do sukcesu.

Poznaj naszych mistrzów i organizowane wydarzenia w ramach projektu Szkoła z Pasją.
Poprzez spotkania z mistrzami chcemy przekazać uczniom, że niezależnie od tego, skąd pochodzą, mogą odnieść sukces, bo sukces osiąga się poprzez pasję, determinację i ciężką pracę.

Droga do mistrzostwa jest długa i składa się z wielu małych sukcesów, ale również porażek. Tworzymy projekt, gdyż jesteśmy przekonani, że w przyszłości jego efekty zaowocują powodami do dumy z Państwa uczniów i dzieci.

Krystian Herba

Twórca projektu Szkoła z Pasją. Ekstremalny rowerzysta, sześciokrotny rekordzista Guinnessa, rekordzista świata. Wielokrotny medalista Mistrzostw Polski oraz wielokrotny reprezentant Polski. Dwukrotny półfinalista programu „Mam Talent!”.

Krystian to również nauczyciel z 15-letnim stażem oraz ojciec trojga dzieci. Dzięki swojej pasji i ciężkiej pracy odniósł mnóstwo sukcesów i odwiedził ponad 20 krajów. Teraz swoją pasją inspiruje innych i pomaga wybrać właściwą drogę do sukcesu.

NATALIA Herba

Natalia Herba – z zawodu tłumacz języka angielskiego, z pasji tancerka oraz instruktor tańca towarzyskiego. Prowadząc przez wiele lat Szkołę Tańca Towarzyskiego współpracowała z wieloma szkołami oraz przedszkolami na podkarpaciu.

Jej dużym atutem jest wieloletnie doświadczenie oraz nowatorskie podejście do pracy z dziećmi. Jest niezwykle serdeczną osobą, otwartą na nowe pomysły i wyzwania. W naszym projekcie zajmuje się organizacją warsztatów dla przedszkolaków – „Przedszkolak z Pasją” –

Prywatnie, mama trójki dzieci.

INNI O NAS

Spotkaj się z naszymi mistrzami

Inspirujemy dzieci, realizując wyjątkowe wydarzenia w przedszkolach, szkołach podstawowych, średnich i uczelniach.

Jeśli chcesz, aby Twoją szkołę odwiedził wybrany mistrz, zgłoś placówkę do projektu. Skontaktujemy się z dyrekcją w celu nawiązania współpracy.
Organizujemy również kameralne spotkania z mistrzami, pokazy podczas imprez firmowych, jak i występy w trakcie wydarzeń otwartych.

Jeśli chcesz stworzyć wyjątkowe wydarzenie z naszym mistrzem, który przyciągnie i zainspiruje dzieci, jak i rodziców, koniecznie daj nam znać.