MARCIN WYROSTEK
Muzyk, wirtuoz akordeonu, akordeonista

opis programu

Wybitny artysta. Muzyk, wirtuoz akordeonu, zwycięzca II edycji MAM TALENT. Autor 6 płyt z własną muzyką, zdobywca wielu nagród w konkursach muzycznych, wykładowca na Akademii Muzycznej w Katowicach w Instytucie Jazzu, członek Amerykańskiego Stowarzyszenia Akordeonistów. Jednym słowem Mistrz.
Niezwykle zdolny, niezwykle utalentowany, niezwykle sympatyczny. Jego występy to fantastyczny pokaz pasji i umiejętności. Swoją muzyka przenosi słuchaczy w swój niezwykły, magiczny świat.
Repertuar występu dobrany jest do wieku uczniów, tak aby był ciekawy i zainteresował wymagających słuchaczy. Marcin ma doświadczenie w spektaklach dla dzieci, a język jego muzyki nie ma wieku.

Pokaz nie wymaga żadnego nakładu pracy i zaangażowania ze strony dyrekcji. Posiadamy wszystkie niezbędne elementy do przeprowadzenia spotkania. Po pokazie sala zostaje w zastanym stanie.

• Koncert cz.1
• Pytania od publiczności