krystian herba
Ekstremalny rowerzysta | 6-cio krotny rekordzista Guinnessa

Poznaj naszego mistrza

Krystian Herba to przykład tego, że pasja, konsekwencja, upór w działaniu i ciężka praca, to doskonały przepis na sukces. MISTRZ trialu rowerowego, uwielbia podejmować wyzwania. Przez wiele lat startował w zawodach w Polsce i za granicą.

Największą pasją okazało się zdobywanie, skacząc po schodach najwyższych budynków na świecie. Prywatnie tata, mąż, przez długie lata nauczyciel. Dwie pierwsze funkcje łączy z treningami, występami a obecnie również z kierowaniem projektem SZKOŁA Z PASJĄ.

Krystian, który od dziecka uwielbiał jeździć na rowerze. Jego pasja sprawiła, że osiągnął sukcesy nieosiągalne dla innych. Zachwycił publiczność i jury programu „Mam Talent!”, a do tego zwiedził pół świata.

Jak to możliwe? Jego marzenia, pasja, determinacja i dyscyplina zaprowadziły go do sukcesu. O tym właśnie opowiada w trakcie swoich występów. Jego pokazy są dynamiczne i widowiskowe, a sam Krystian niezwykle ciepły, przyjacielski i towarzyski.
Pokazy dedykujemy szkołom podstawowym i średnim oraz przedszkolom.

Największe osiągnięcia

• 6-cio krotny (aktualny) rekordzista Guinnessa w ilości schodów pokonanych na rowerze.
  • Rekordzista Świata w ilości schodów pokonanych na rowerze. 2-krotny półfinalista Mam Talent.
  • Na rowerze zdobył 18 budynków w 13 krajach – więcej niż ktokolwiek na świecie.
  • Ponad 1 000 występów w 20 krajach.
  • Twórca projektu „SZKOŁA Z PASJĄ”.
  • GALERIA ZDJĘĆ