POKAZY
Zobacz na własne oczy, jak robią to mistrzowie

ROWEROWE SHOW
Krystian Herba

Krystian Herba to przykład tego, że pasja, konsekwencja, upór w działaniu i ciężka praca, to doskonały przepis na sukces. MISTRZ trialu rowerowego, uwielbia podejmować wyzwania. Przez wiele lat startował w zawodach w Polsce i za granicą, jednak jego największą pasją okazało się zdobywanie skacząc rowerem po schodach najwyższych budynków na świecie.

BASKET FREESTYLE SHOW
PAWEŁ “DAZZLE” KIDOŃ

Paweł jest wybitnym przykładem pasji i pracowitości. W trakcie spotkań prezentuje niepowtarzalne umiejętności nabyte przez lata treningów. Niektóre koszykarskie triki wykonuje jako jedyny zawodnik na świecie. Podczas spotkań z Pawłem dowiecie się, jak chłopak z maleńkiej miejscowości został Mistrzem Świata i zawodnikiem Harlem Globetrotters.

MAGICZNY ŚWIAT AKORDEONU
MARCIN WYROSTEK

Marcina Wyrostka poznała cała Polska gdy zwyciężył w II edycji programu „Mam Talent!”. To był jednak dopiero początek trwającego do dziś jego pasma sukcesów. Sukcesów, które zawdzięcza swojej pasji i determinacji. Muzyką nasz mistrz wprowadza widzów w magiczny świat akordeonu – niezwykle trudnego instrumentu, opanowanego przez niego do perfekcji.

EKSTREMALNE SKOKI NA TRAMPOLINIE
BRACIA KŁECZEK

Finaliści X edycji Mam Talent, Mistrzowie Polski, laureaci licznych turniejów i Pucharów, jedyny w Polsce duet, który wykonuje takiego typu SHOW – skoki na wysokość 3 pietra. Na co dzień są Policjantami. Prowadzą również bardzo popularny kanał na TikToku.
Pokaz Kamila i Krystiana, to tak naprawdę fantastyczny spektakl, w których aktorami są Bliźniacy, a opowiadane przez nich historie są zabawne i niezwykle wciągające. Dodajmy, że są to historie opowiadane zapierającymi dech w piersiach ewolucjami na trampolinach.

"MR.ROBOT" DANCE SHOW
GRZEGORZ PITTNER

Grzegorz Pittner znany szerszej publiczności jako MR.ROBOT od 17 lat doskonali swoje taneczne umiejętności. Do perfekcji opanował izolacje ciała sprawiające, iż nawet po zakończonym występie widzowie mają wątpliwości czy aby na pewno jest człowiekiem. W prezentowanych choreografiach wykorzystuje najbardziej widowiskowe elementy poppingu.

SHOW AKROBATYCZNE
BEATA&JAMIE

Beata Surmiak i Jamie Swan mają ogromne doświadczenie w występach akrobatycznych. Wspólnie tworzą choreografie na najwyższym światowym poziomie. W swoich układach z niezwykłą lekkością wykonują ekstremalnie trudne trudne elementy zadziwiając tym widzów. Stanie na jednej ręce dwa metry nad ziemią, salta, dynamiczne przejścia między poszczególnymi figurami
Ponieważ Jamie posługuje się językiem angielskim, spotkanie ma charakter dwujęzyczny. Jamie stara się mówić powoli i wyraźnie aby widzowie mogli zrozumieć bez tłumacza jego wypowiedzi

ŻONGLERKA KONTAKTOWA
KAMIL DZILIŃSKI

Niezwykle widowiskowy i magiczny pokaz żonglerki kontaktowej, jednej z najbardziej niesamowitych form żonglerki artystycznej. Kamil w taki operuje kryształowymi rekwizytami, że mamy wrażenie, że łamią one prawa grawitacji wręcz lewitując po jego dłoniach. Wypracowana przez lata treningów precyzja jego ruchów jest na najwyższym światowym poziomie. sprawiające, iż nawet po zakończonym występie widzowie mają wątpliwości czy aby na pewno jest człowiekiem. W prezentowanych choreografiach wykorzystuje najbardziej widowiskowe elementy poppingu.

SHOW AKROBATYCZNE
MARYSIA I JULIAN

Marysia i Julian to absolwenci Państwowej Szkoły Cyrkowej. Specjalizują się w dziedzinie określanej jako akrobacje ikaryjskie, czyli potocznie mówiąc, żonglowaniem partnerką przez partnera. Ich występy są pełne pasji i artyzmu. Bardzo trudne i skomplikowane, a momentami niebezpieczne elementy wykonują z gracja i lekkością.

Idealna synchronizacja i precyzja, połączona z oprawą muzyczną tworzą niezwykłe widowisko.

Pokaz akrobatyczny
"Człowiek flaga"
ŁUKASZ ŚWIRK

Występ Łukasza, to pokaz niezwykłej wytrzymałości ludzkiego ciała. Ogromna siła drzemiąca w tym artyście budzi podziw i szacunek, a wykonywane przez niego elementy gimnastyczne i akrobatyczne zapierają dech w piersiach.
Rzeczy, które dla innych są niemożliwe, On robi z uśmiechem na twarzy. Jego pokaz to dowód, że ciężką pracą, treningami a przede wszystkim pasją jesteśmy w stanie osiągnąć niesamowite rzeczy.

FOOTBALL FREESTYLE SHOW
SZYMON SKALSKI

Szymon triki piłkarskie opanował do perfekcji. Potwierdzeniem tych umiejętności są między innymi zdobyte przez niego 2 tytuły Mistrza Świata we Freestyle Football ‘u. Perfekcja z jaką posługuje się piłką jest na najwyższym światowym poziomie.
W trakcie spotkań z Szymonem uczniowie poznają również historię jego pasji. Dowiedzą się między innymi jaką przeszedł drogę, aby ze zwykłego chłopaka mieszkającego w niewielkiej wsi w Małopolsce stał się najlepszym zawodnikiem na świecie.
W trakcie spotkań z Szymonem uczniowie biorą również udział w mini warsztatach oraz rywalizacji piłkarskiej.