Szymon Skalski
Triki piłkarskie Football freestyle SHOW

OPIS PROGRAMU

Szymon triki piłkarskie opanował do perfekcji. Potwierdzeniem tych umiejętności są między innymi zdobyte przez niego 2 tytuły Mistrza Świata we Freestyle Football ‘u. Perfekcja z jaką posługuje się piłką jest na najwyższym światowym poziomie.
W trakcie spotkań z Szymonem uczniowie poznają również historię jego pasji. Dowiedzą się między innymi jaką przeszedł drogę, aby ze zwykłego chłopaka mieszkającego w niewielkiej wsi w Małopolsce stał się najlepszym zawodnikiem na świecie.
W trakcie spotkań z Szymonem uczniowie biorą również udział w mini warsztatach oraz rywalizacji piłkarskiej.
Pokaz nie wymaga żadnego nakładu pracy i zaangażowania ze strony dyrekcji. Posiadamy wszystkie niezbędne elementy do przeprowadzenia spotkania. Po pokazie salę zostawiamy w nienaruszonym stanie.

• Freestyle Football SHOW cz. 1
• Pytania od widzów