PYTANIA I ODPOWIEDZI

Najlepiej zgłosić szkołę poprzez zamieszczony na stronie szkołapasja.pl formularz zgłoszeniowy. Ze względu na dużą ilość szkół, w których występują nasi mistrzowie nie gwarantujemy, że odwiedzimy wszystkie zgłoszone szkoły. Dokładamy jednak wszelkich starań, aby trafić do jak największej liczby placówek.

Zgłosić szkołę może każdy powiązany z daną placówką: rodzic, uczeń, nauczyciel, dyrektor. Najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z formularza zgłoszeniowego.

Na to pytanie trudno odpowiedzieć w prosty i jednoznaczny sposób. Jako organizator wydarzeń dokładamy wszelkich starań, aby koszty ponoszone przez rodziców były możliwie najmniejsze. Staramy się pozyskiwać dotacje od różnych instytucji dzięki czemu cena za wstęp na wydarzenia wynosi od 0 do 12 zł za każdego ucznia – Jest to jednak kwota ustalana indywidualnie.

Niestety nie jesteśmy w stanie odwiedzać wszystkich zgłaszanych placówek. Dokładamy jednak wszelkich starań, aby lista miejsc w jakich występują nasi artyści była możliwie najdłuższa.

Nasi mistrzowie często występują dla przedszkolaków. Trzeba jednak pamiętać, że występy naszych mistrzów wymagają często sporej przestrzeni, której w wielu przedszkolach może brakować. Niemniej jednak występy w przedszkolach są możliwe.

Tak. Mamy przygotowane występy dedykowane szkołom średnim. Specjalnie dla szkół średnich jako jedyni w Polsce organizujemy również spotkania z najwybitniejszymi polskimi himalaistami.

 Oczywiście możesz do nas napisać jednak to nie gwarantuje dołączenia do naszej ekipy. Dobierając artystów występujących podczas naszych spotkań kierujemy się pewnym kluczem: istotne są osiągnięcia na światowym poziomie, ale również historia danego artysty oraz jego osobowość. Jeśli uważasz, że w tym co robisz jesteś najlepszy to masz szansę na dołączenie do naszej ekipy.

 Jeżeli tylko pogoda na to pozwala bardzo organizujemy nasze wydarzenia w plenerze.

Staramy się, aby różni nasi artyści odwiedzali współpracujące z nami szkoły 2-4 razy rocznie.