Przedszkolak z pasją

Stworzyliśmy kreatywny program warsztatów dla dzieci w wieku przedszkolnym oraz szkolnym, oparty na edukacji poprzez zabawę a zarazem rozwijającym umiejętności: analityczne, kreatywne, praktyczne i wiele innych.

Przedszkolak z Pasją to projekt, który ma na celu zainspirować i rozwinąć dziecięce pasje i umiejętności. Chcemy, aby każdy przedszkolak mógł poczuć się jak twórca, konstruktor, programista i być może podążyć  w tym kierunku.

PROGRAM

Dziecięca wyobraźnia nie zna granic. Uczymy, bawimy, motywujemy, inspirujemy. Dajemy dzieciom swobodę odkrywania własnych możliwości.
Dlatego też przygotowaliśmy warsztaty tematyczne takie jak:

• młody programista

• zdolny twórca

• sprytny majsterkowicz

Czas trwania: 60 min Warsztaty prowadzimy w grupach 10-15 osobowych. Czas trwania zajęć to 1h.

Dodatkowe informacje:

Jeśli chcesz aby warsztaty „Przedszkolak z Pasją” odbyły się w Twoim przedszkolu, skontaktuj się z nami.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI