PAWEŁ „DAZZLE” KIDOŃ
BASKET FREESTYLE SHOW

Opis programu

Spektakularne show łączące pokaz umiejętności „żonglowania” piłką do kosza z breakdance oraz akrobatyką w wykonaniu Mistrza Świata i 3-krotnego Mistrza Polski w Basketball Freestyle, pierwszego Polaka i pierwszego Europejczyka w legendarnej amerykańskiej drużynie Harlem Globetrotters – Pawła „DAZZLE” Kidonia.
Umiejętności Pawła są nie do podważenia. To co wyprawia z piłką do kosza zapiera dech w piersiach i nasuwa pytanie „ale jak?”.
Pokaz prowadzony przez konferansjera. Poza pokazem swoich fantastycznych umiejętności Paweł opowiada uczniom swoją niezwykle ciekawą historię. Historię chłopaka, który rzucił szkołę, aby grać w koszykówkę i który do tej szkoły wrócił. Dzięki swojej pracy i determinacji odniósł ogromny sukces zostając Mistrzem Świata i podpisując kontrakt jako pierwszy Europejczyk z drużyną Harlem Globetrotters.

Pokaz nie wymaga żadnego nakładu pracy i zaangażowania ze strony dyrekcji. Posiadamy wszystkie niezbędne elementy do przeprowadzenia spotkania. Po pokazie salę zostawiamy w nienaruszonym stanie.

program

• Pokaz, który zapewnił Pawłowi przepustkę do Harlem Globetrotters
• Pogadanka motywacyjna
• Mini warsztaty dla chętnych uczniów
• Pytania od widzów
• Pokaz umiejętności, który dał mu Mistrzostwo Świata
• Czas na zdjęcia, autografy i rozmowę z Pawłem
• Całość prowadzona przez konferansjera


Czas trwania: 45 min

GALERIA ZDJĘĆ

NAJBLIŻSZE POKAZY