ROWEROWE SHOW
Krystian Herba - Ekstremalny rowerzysta | 6-cio krotny rekordzista Guinnessa

ODKRYJ NIESAMOWITE SHOW

Krystian Herba to przykład tego, że pasja, konsekwencja, upór w działaniu i ciężka praca, to doskonały przepis na sukces. Mistrz trialu rowerowego, uwielbia podejmować wyzwania. Startował w zawodach w Polsce i za granicą. Jego największą pasją okazało się zdobywanie skacząc rowerem po schodach najwyższych budynków na świecie.

Prywatnie tata, mąż, przez długie lata nauczyciel. Dwie pierwsze funkcje łączy z treningami, występami a obecnie również z kierowaniem projektem Szkoła z Pasją.

Krystian, który od dziecka uwielbiał jeździć na rowerze. Jego pasja sprawiła, że osiągnął sukcesy nieosiągalne dla innych. Zachwycił publiczność i jury programu Mam Talent!, a do tego zwiedził pół świata. Jak to możliwe? O tym właśnie opowiada w trakcie swoich występów.

Jego pokazy są dynamiczne i widowiskowe, a sam Krystian niezwykle ciepły, przyjacielski i towarzyski.

Krystian Herba

Twórca projektu Szkoła z Pasją. Ekstremalny rowerzysta, sześciokrotny rekordzista Guinnessa, rekordzista świata. Wielokrotny medalista Mistrzostw Polski oraz wielokrotny reprezentant Polski. Dwukrotny półfinalista programu „Mam Talent!”.

Krystian to również nauczyciel z 15-letnim stażem oraz ojciec trojga dzieci. Dzięki swojej pasji i ciężkiej pracy odniósł mnóstwo sukcesów i odwiedził ponad 20 krajów. Teraz swoją pasją inspiruje innych i pomaga wybrać właściwą drogę do sukcesu.

• Występ półfinałowy Mam Talent! 2019
  • Rozmowa z uczestnikami
  • Pokaz umiejętności rowerowych
  • Niespodzianka dla uczestników
  • Czas trwania: 45 min

Pokaz jest prowadzony przez konferansjera. Po spotkaniu uczestnicy mogą zrobić sobie zdjęcie z mistrzem oraz otrzymują pamiątkowe plakaty z autografem.
    Dodatkowe informacje:
    Organizacja spotkania nie wymaga żadnego zaangażowania pracowników placówki. Posiadamy wszystkie niezbędne elementy do przeprowadzenia wydarzenia, które instalujemy przed i demontujemy po spotkaniu.

Zgłoś szkołę do projektu

Chcesz, aby Krystian Herba odwiedził Twoją szkołę? Nie ważne czy jesteś nauczycielem, rodzicem, czy uczniem. Zgłoś swoją szkołę do projektu Szkoła z Pasją.

Zgłoszenie nie jest zobowiązujące!
    Chcesz zorganizować wydarzenie z Mistrzem w innym miejscu?
    Skontaktuj się z nami!