Kamil Dziliński
żongler, finalista Mam Talent

Poznaj naszego mistrza

Jego pasją jest żonglerka kontaktowa. Jest finalistą programu „Mam Talent”. Pokazy żonglerki kontaktowej, jednej z najbardziej niesamowitych form żonglerki artystycznej w jego wykonaniu zasługują na największy podziw. Potrafi manipulować kryształowymi rekwizytami w taki sposób, że wydaje się, iż łamią one prawa grawitacji.

Jest również współzałożycielem grupy MultiVisual, specjalizującej się w pokazach z wykorzystaniem programowalnych, świecących rekwizytów multimedialnych.

Niezwykłą popularność przyniósł mu udział w 1 edycji programu Mam Talent, w którym dotarł aż do finału. Wielokrotnie był również gościem specjalnym odcinków na żywo tego programu. Dzięki swym umiejętnościom i pasji, realizując różne projekty artystyczne wystąpił kilkaset razy w wielu krajach Europy.

Jest niezwykle ciepłą, przyjazną i otwartą osobą. Chętnie dzieli się swoimi doświadczeniami talentem z innymi.

Pokazy dedykujemy szkołom podstawowym i średnim oraz przedszkolom.

Największe osiągnięcia

• Finalista programu „Mam Talent”
• Kilkaset występów na terenie całej Europy
• Współzałożyciel grupy MultiVisual