Bracia Kłeczek
ekstremalne skoki na trampolinie

opis programu

Finaliści X edycji Mam Talent, Mistrzowie Polski, laureaci licznych turniejów i Pucharów, jedyny w Polsce duet, który wykonuje takiego typu SHOW – skoki na wysokość 3 pietra. Na co dzień są Policjantami. Prowadzą również bardzo popularny kanał na TikToku.
Pokaz Kamila i Krystiana, to tak naprawdę fantastyczny spektakl, w których aktorami są Bliźniacy, a opowiadane przez nich historie są zabawne i niezwykle wciągające. Dodajmy, że są to historie opowiadane zapierającymi dech w piersiach ewolucjami na trampolinach.
Pewność i precyzja w tym co robią sprawiają, ze te niezwykle trudne i wymagające ogromu przygotowań akrobacje wydają się banalnie proste. Dodatkową wartością jest fakt, że pokaz wykonywany jest w duecie, co znacznie go uatrakcyjnia.
Całość dopełniają specjalnie dobrane stroje i muzyka. Pokaz jest wesoły i dynamiczny.

Pokaz nie wymaga żadnego nakładu pracy i zaangażowania ze strony dyrekcji. Posiadamy wszystkie niezbędne elementy do przeprowadzenia spotkania. Po pokazie sala zostaje w zastanym stanie.

program

• Występ z programu MAM TALENT
• Pogadanka motywacyjna
• Mini warsztaty trampolinowe dla uczniów
• Pytania od publiczności
• SHOW cz. 2
• Czas na zdjęcia, autografy i rozmowę z Kamilem i Krystianem
• Całość prowadzona przez konferansjera


Czas trwania: 45 min

GALERIA ZDJĘĆ

NAJBLIŻSZE POKAZY