Beata&Jamie
Duet akrobatyczny

Poznaj naszych mistrzów

Beata Surmiak i Jamie Swan tworzą parę nie tylko na scenie, ale również w życiu prywatnym. Ich wspólna sportowa przygoda rozpoczęła się ponad 10 lat temu w Makau w Chinach, gdzie brali udział w występach w jednym z największych cyrków na świecie.

Beata przez wiele lat startowała w zawodach akrobatycznych odnosząc wiele sukcesów. Jej najważniejsze osiągnięcia to 2 tytuły wicemistrzyni Europy oraz brąz zdobyty podczas Mistrzostw Świata. Wielokrotnie stawała również na najwyższym stopniu podium w Mistrzostwach Polski.
Po zakończeniu kariery zawodniczej nadal rozwija się sportowo i artystycznie występując wspólnie z Jamie’m w widowiskach cyrkowych na całym świecie.

Jamie Swan pochodzi ze Szkocji. Już od najmłodszych lat jego pasją była gimnastyka sportowa oraz sztuka cyrkowa. Jest absolwentem bardzo prestiżowej szkoły cyrkowej w Londynie. Dzięki ciężkiej pracy i wieloletnim treningom wspólnie z Beatą stworzył jeden z najlepszych duetów akrobatycznych na świecie.

Ich występy są pokazem niezwykłej równowagi, precyzji i gibkości. Lata treningów zaowocowały setkami występów w ponad 30 krajach na całym świecie. Beata&Jamie są przykładem ogromnej pracowitości, pasji oraz determinacji w dążeniu do celu i realizacji marzeń.

Pokazy dedykujemy szkołom podstawowym i średnim oraz przedszkolom.

Największe osiągnięcia

• medalistka mistrzostw europy
• setki pokazów na całym świecie
• medalistka mistrzostw